Our Difference

+90 212 501 25 66 pbx

Our Difference

Sürat klişe olarak, hizmet verdiğimiz firmaların bilgi güvenliğine gösterdiğimiz hassasiyet doğrultusunda,ilgili firmaların özel bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşılmaz. Bu gizlilik prensibimizden hareketle, istenmediği taktirde firma isimleri sanal ortamda ve ortak platformlarda referans listemizde yer almaz. Gerekli görülürse talep eden firmalara tarafımızdan özel olarak ibraz edilir.

Sürat Klişe ile çalışırken kendinizi işyerinizde hissetmenizi sağlamak için profesyonel kadromuz her türlü sorunuza proaktif çözümler bulmak üzere hazır bulunur. Müşteri odaklı bu yaklaşımımız ve her zaman zor işlere talip olmaktan duyduğumuz keyif sayesinde müşteri portföyümüze ivme kazandırdık. Bizimle çalışma kararı alan firma ile yaptığımız ön görüşme esnasında yetkili kişilere veya baskı tekniği yetkilisine klişe uygulamalarımız konusunda detaylı bilgi vererek kolay diyalog kurulmasını sağlarız. Bu sistem iki tarafa da hem zaman kazandırır hem de hatayı minimuma indirmede büyük rol oynar. Doğru klişe imalatı yaldız baskı kalitesini arttırmakta olup, gofrede ise kabartmayı netleştirir, baskı esnasındaki kayıp minimuma iner.

Tecrübeli kadromuz tarafından yapılan baskı, ofset kalitesinde kayıpsız olur. Sürat Klişe imzası ile hayata geçen tüm işler, müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemin kanıtıdır. Kalitemiz süratimizde, ciddiyetimizde ve profesyonel bakış açımızdadır.